Domowe mydełka idealne na prezent

www.yournamehereqtc.org https://aspazja.pl/ Eleganckie sukienki do kostek idealnie nadają się na wesela

Domowe mydełka są nie tylko bardzo modne, ale są także bardzo ciekawym pomysłem na prezent również bez okazji. Te naturalne i oryginalne można kupić w starych mydlarniach, ale jeszcze lepszym rozwiązaniem jest ich samodzielne przygotowanie w domu.

Masz bowiem możliwość dowolnego komponowania składników mydła i pewność, że będzie ono w 100% naturalne. Do przygotowania mydła niezbędny jest naturalny blok glicerynowy (mydlany).

Cała reszta składników to już wyłącznie Twoja fantazja. Możesz wykorzystać różnego rodzaju napary ziołowe, zwracając szczególną uwagę na właściwości niektórych ziół: melisę, miętę, rumianek, czy krwawnik pospolity.

Do swojego mydła możesz dodać także napary kwiatowe na przykład z płatków róży, czy lawendy. Doskonałym pomysłem mogą okazać się także inne składniki, takie jak kozie mleko, czy miód.

Jeśli chcesz, aby Twoje mydełko było nie tylko odżywcze, ale także piękne, możesz dodać do niego elementy ozdobne: kawę, wanilię, czy laskę cynamonu. Tak przygotowane kostki mydlane zapakuj w folię celofanową i przewiąż naturalną rafią.

Piękny i naturalny prezent dla najbliższych – gotowy!.