Najlepsze sandały

www.zhr-kiekrz.pl sukienki na wesele

Każda kobieta doskonale wie, że wybór jednej pary idealnych sandałów graniczy z cudem. Każda z nas ma więc w swojej szafie przynajmniej kilka par sandałów, które sprawdzają się w wielu sytuacjach. W minionym sezonie niesłabnącą popularnością cieszyły się japonki na płaskiej podeszwie. To sandały, które doskonale pasują zarówno do zwiewnych sukienek, ale również do dżinsów. Szczególną uwagę warto zwrócić na płaskie japonki wykonane ze skóry naturalnej, które są najlepsze dla naszych stóp.

Sandały wykonane ze sztucznych materiałów, w szczególności tych tańszych, mogą parzyć stopy, a w konsekwencji czego mogą powstawać piekące otarcia oraz pęcherze. Wśród japonek ogromną popularnością cieszą się te klasyczne, proste z kilkoma paskami, niemal całkowicie odsłaniające stopę. Dużym zainteresowaniem wśród fashionistek cieszyły się w minionym sezonie japonki sandały damskie z kolorowymi pomponami, jak również innymi zdobniczymi elementami takimi jak ozdobne kamienie, czy kwiaty. Oprócz japonek ogromną popularnością cieszą się także sandały marki Melissa. To sandały wykonane z tworzywa Mel-Flex, które pozwala stopom swobodnie oddychać.

Tworzywo Mel-Flex, w przeciwieństwie do wielu innych tworzyw sztucznych, z których produkowane są sandały przypominające te marki Melissa, pomaga zachować optymalne właściwości higieniczne stóp. W sandałach marki Melissa stopa nie ślizga się i nie męczy. To jedna z doskonalszych propozycji na ciepłe dni. Na topowej liście sandałów znajdują się także sportowe sandały marki Ecco. Pośród obuwia tej marki można odnaleźć przede wszystkim sandały, które doskonale sprawdzą się w podróży.

Są to modele niezwykle wygodne, doskonale przylegające do stopy. Najczęściej wykonane z przepuszczających powietrze materiałów, zapewniających komfort użytkowania obuwia.