Polowanie na błędy systemowe

tanie przeloty z katowic

Jedną z ciekawych opcji uzyskania taniego biletu na przelot samolotowy jest znalezienie błędu informatycznego na stronie przewoźnika. Ciekawostką jest fakt, iż czasami na stronach internetowych lotniczych przewoźników pojawiają się błędy.

Jakiego rodzaju błędy nas interesują? Interesują nas oczywiście takowe, które wpływają na cenę biletów. Do grupy wspomnianych pomyłek informatycznych, najbardziej cieszących klienta, który takową lukę odnalazł, jest przede wszystkim brak przewalutowania ceny zakupu.

Gdy normalnie cena zakupu biletu podawana jest w walucie Euro, pojawienie się jej w złotych powoduje mega dużą oszczędność dla potencjalnego klienta. Sprawni poszukiwacze potrafią wychwycić takowe okazje i je wykorzystują uzyskując tym samym dostęp do podróżowania za grosze.

Na forach internetowych spotkać możemy wypowiedzi ludzi, którzy zakupili bilety lotnicze, gdy ich cena pojawiająca się w internecie pomijała jedno zero, tym samym obniżając cenę biletu o kilkaset złotych. Ale żeby takie coś stało się naszym udziałem musimy mieć bardzo dużo szczęścia a linie lotnicze, tak naprawdę, dużego pecha.