Powiedz zmarszczkom stop – maseczki do twarzy

Nasze Studium Kosmetyczne to w tej branży najlepsza szkoła policealna Poznań ul. Brzeźnicka 3 www.karwacki.org gabinet ginekologiczny wrocław krzyki

Delikatne zmarszczki mogą dodawać uroku, ale również wpędzać w kompleksy. Zamiast inwestować w kosmetyki przeciwzmarszczkowe, możesz wykonać naturalne maseczki do twarzy, który podziałają wygładzająco na cerę. Dzięki nim skóra odzyska blask i młodość.

Przeciwzmarszczkową maseczkę możesz wykonać z pomarańczy i twarogu. Wyciśnij połówkę pomarańczy i zmieszaj sok z 2 łyżkami twarogu. Dodaj także kilka kropel oliwy z oliwek.

Zmiksuj wszystkie składniki i nałóż na twarz. Po 20 minutach zmyj maseczkę letnią wodą. Sposobem na zachowanie młodego wyglądu jest maseczka z kurzego białka.

Białko ubijamy na pianę, a następnie nakładamy na skórę na 5 minut. Czekamy, aż maseczka zaschnie, a potem zmywamy zimną wodą. Skuteczne jest również wykonanie maseczki z oleju lnianego.

Wystarczy, że olej rozprowadzimy na skórze i pozostawimy go na pół godziny. Takie nawilżenie sprawi, że buzia będzie ujędrniona i odżywiona. Najważniejsze, by nie doprowadzać do przesuszania skóry, bo to skutkuje zmarszczkami.